5. kolo

Mladějov - Křenov 2:5 (1:1)

sestava Mladějov: Paar, Němec Radim, Kudyn, Müller, Pospíšil, Pánik, Slezák, Satler, Suchý, Šmehlík, Paulus (Prusák, Čermák, Prosecký, Čabák)

sestava Křenov: Šmedek, Kozelek Jiří, Cápal, Svoboda, Ivánek, Holásek, Peterka, Navrátil, Gecl, Dvořáček, Bednařík (Darmo, Krutílek, Válek)

branky: Pánik, Šmehlík - Bednařík 2, Navrátil, Gecl, Peterka; rozhodčí: Grulich; ŽK: Müller, Pospíšil, Suchý, Prusák - Ivánek, Peterka; diváků: 90

Domácím opět nevyšel úvod zápasu. Hned ve druhé minutě šel Šmehlík sám na gólmana, ale bohužel sólo neproměnil. V zápětí z protiútoku běžel sám na domácí bránu Peterka, který chladnokrevně zakončil podél vyběhnuvšího Paara. Celý poločas se hrál za mírné převahy domácích, kteří ale bohužel dokázali vstřelit pouze jeden gól. Nutno říct, že Paar kryl několik šancí hostí.

Celý druhý poločas byl rozhádaný s řadou nepřesností. Domácí si opět neodpustili hrubky v obraně, které hostující hráči s chutí přetavovali v góly. Kaňkou zápasu byl slabý výkon rozhodčího, který svým přístupem připustil surovou hru. Domácí ztratili koncentraci a už neměli sílu dostat se do zápasu. Hosté si výhru za druhý poločas zasloužili!

02.min    hostující obránce podklouzne, míče se zmocňuje Satler, jde sám na gólmana, ale střílí vedle

03.min    Paulus s Müllerem se nedomluví a jdou oba do hlavičky, míč si přebírá hostující hráč a v pozici sám před Paarem proměňuje samostatný únik 0:1

15.min    rychlý protiútok hostí, Paar vyráží střelu na roh

24.min    opět rychlý protiútok hostů, Peterka běží sám na Paara, ten ale jeho střelu vyráží na roh

26.min    Šmehlík na půlce obchází dva hráče, přihrává Pánikovi na velké vápno a ten prostřeluje hostujícího gólmana 1:1

34.min    Pánik centruje z pravé strany do vápna, Satler z malého vápna přestřeluje bránu

44.min    Müller na půlce míjí míč, Peterka běží opět sám na Paara, ten jeho střelu vyráží, k míči se dostává Bednařík, ale jeho dorážka je zblokována

52.min    hostující hráč vymotá naši obranu, nahrává přes Müllera na penaltu Bednaříkovi a ten střílí gól 1:2

65.min    Müller špatně odkopává míč, hosté podnikají rychlý protiútok, který táhne Peterka, centruje na zadní tyč a nachází volného spoluhráče 1:3

70.min    hosté přečíslují domácí obranu, postupují opět sami na bezmocného Paara a zvyšují na 1:4

78.min    Prusák přihrává Šmehlíkovi do ofsajdu, ten nehraje, míč si dobíhá Prusák, který centruje na Čermáka a ten střílí gól k tyči 2:4

82.min    Prosecký vysílá přihrávkou Šmehlíka, který jde sám na hostujícího gólmana, ale střílí vedle

86.min    Kudyn špatně rozehrává na Pospíšila, míče se zmocňuje hostující hráč a opět sám před Paarem proměňuje šanci 2:5