26. kolo

Mladějov - Rohozná 3:5 (2:2)

sestava Mladějov: Paar, Cápal, Sekanina, Suchý, Pospíšil, Paulus, Pánik, Satler, Prosecký Miloslav, Šmehlík, Prosecký Pavel (Seryn, Němec)

sestava Rohozná: Andrlík, Báča, Hakl, Bouška, Jandl, Sauer, Moravec, Boháček, Leinweber, Vaško, Kadlec

branky: Suchý, Paulus, Satler - Moravec, Boháček, Leinweber 2x, vlastní; rozhodčí: Hejl, Kabát, lajk; ŽK: Cápal, Pospíšil, Satler, Prosecký Miloslav - Hakl, Bouška; diváků: 50

Domácí začali lépe a ujali se ve 3. minutě vedení z přímého kopu. Hosté potom během pěti minut zcela otočili vývoj utkání. Hrál se vyrovnaný otevřený fotbal, v němž se Mladějovu podařilo do poločasu vyrovnat na 2:2. Po pauze hosté proměnili penaltu, domácí stejnou možnost promarnili a poté ztráceli už dva góly. Ještě se jim podařilo snížit a hnali se za vyrovnáním, jenže veškeré jejich naděje utnul vlastenec šest minut před závěrečným hvizdem.