Dolní Újezd B - Mladějov 4:0 (1:0)

sestava Dolní Újezd B: Pravec, Doležal, Šplíchal, Mokrejš, Frank David, Frank Petr, Kuta, Heinisch, Bartoníček, Nádvorník, Klusoň Ondřej (Otava, Veselík)

sestava Mladejov: Paar, Sekanina, Pospíšil, Suchý, Müller, Pánik, Prosecký Miloslav, Satler, Seryn, Prosecký Pavel, Šmehlík (Čabak, Tisovský)

branky:; rozhodčí: Knap, Hnát, Kaplan

20.min    rychlý brejk domácích, přichází centr z pravé strany, nehlídaný hráč přestřeluje

22.min    špatně zahraný ofsajd systém, domácí jde sám, ale trefuje pouze tyč

23.min    Müller se nechá obejít na brankové čáře, hráč posílá přihrávku pod sebe, tvrdá střela k tyči 1:0

35.min    Suchý rozehrává trestňák na zadní tyč, Seryn hlavičkuje do gólmana, odražený míč hlavičkuje Prosecký Pavel nad

52.min    domácí rozehrávají roh nakrátko, přízemní centr prochází celým vápnem, domácí pohodlně navyšují na 2:0

68.min    přízemní střela z vápna na bližší tyč 3:0

72.min    Sekanina míjí míč před vápnem, domácí hráč postupuje po lajně, dává pod sebe na penaltu, střela 4:0

82.min    domácí posílají pěknou střelu k tyči, ale Paar míč vyráží

85.min    Seryn střílí z 25 metrů, domácí gólman vyráží nad

87.min    špatný odkop domácích, Prosecký Pavel zatahuje míč do vápna, ale střílí nad