24. kolo

Mladějov - Jevíčko 1:3 (0:1)

sestava Mladějov: Paar, Cápal, Müller, Suchý, Prosecký Miloslav, Pánik, Paulus, Satler, Seryn, Němec, Šmehlík (Prusák, Prosecký Pavel)

sestava Jevíčko: Kyša, Jedlinský, Klein Adam, Říha, Trefil, Linhart, Seknička, Hladil, Klein Tomáš, Vafka, Hanák (Müller, Vykydal)

branky: Paulus - Kyša, Linhart, Vafka; rozhodčí: Jakubec, Křišťál, Papežík; ŽK: Cápal, Suchý, Prosecký Miloslav, Paulus, Satler, Němec - Linhart; diváků: 50

Domácí zkraje nevyužili svoje příležitosti, naopak inkasovali z penalty za ruku, kterou proměnil brankář Kyša. Další góly v rušném zápase padaly ke konci. Nejdříve se hlavou prosadil Paulus a vyrovnal, jenže domácí chtěli tři body a vrhli se dopředu. Hosté je však v závěrečných minutách potrestali a udeřili ze dvou rychlých protiútoků.

05.min     Prosecký přihrává Satlerovi, ten nachází Němce, jeho pěknou střelu vyráží gólman na roh

08.min    Šmehlík uniká po straně, dostává se do velkého vápna, přihrává pod sebe Serynovi, který střelou trefuje pouze gólmana

17.min    hostující hráč uniká po lajně, Paulus ho ve velkém vápně křižuje, sráží střelu - rozhodčí píská z půlky ruku!!!, penaltu proměňuje hostující gólman Kyša 0:1

23.min    hosté zahrávají z půlky trestný kop, Müller podskakuje míč, hostující hráč střílí z první, Paar fantastiky reflexivně vyráží míč špičkou nohy

29.min    brejk hostí, střela končí nad bránou

35.min    Šmehlík posílá míč Satlerovi do křídla, ten centruje, míč letí přes celé velké vápno, kdo ho sbírá Pánik, přihrává pod sebe Proseckému, ten ovšem pálí pouze do gólmana

43.min    hosté jdou do brejku, střela končí na tyči, Cápal míč uklízí na roh

57.min    Müller posílá dlouhý míč za obranu, obránce hostí míč míjí, Němec jde sám na gólmana, ale střelou ho trefuje jen do noh

59.min    Šmehlík přihrává Satlerovi, jeho střela končí na tyči, míč je před prázdnou bránou, ale domácí ho nedokáží dorazit a míjí bránu

75.min    hosté zahrávají rohový kop, hlavičku zastavuje břevno

78.min    hosté odkopávají míč z velkého vápna, Cápal ho z první vrací zpět, Paulus zády k bráně hlavičkuje k tyči 1:1

84.min    brejk hostí, hostující útočník dělá kličku Müllerovi a kolem Paara posílá hosty do vedení 1:2

89.min    další brejk hostí, Linhart dostává míč do ulice, jde sám a navyšuje vedení na 1:3

92.min    Němec zahrává trestný kop z hranice velkého vápna, jeho tvrdou střelu kolem zdi vyráží gólman