Opatovec - Mladějov 2:1 (1:0)

sestava Opatovec: Lampárek – D. Sivák, Horský, Drábík, Bureš, J. Telecký, Štěrba, T. Telecký, Roshan, Merkuda, Mašek (M. Sivák, Klusoň, Kudláček)

sestava Mladějov: Paar, Pospíšil, Cápal, Suchý, Müller, Sekanina, Prosecký, Satler, Seryn, Němec, Pánik (Čabák)

branky: Merkuda, Mašek - Seryn; rozhodčí: Havránek

Domácí se hned z úvodní akce dostali do vedení, když odražený míč dorazil do branky Merkuda. Potom se chopili taktovky hosté, ale Lampárka nepřekonali. Po pauze navýšil náskok z brejku Mašek a hosté v poslední minutě jenom snížili střelou z dálky. Zběsilé utkání, ve kterém cinkaly tyče na obou stranách a střídaly se brankové šance jedna za druhou, skončilo těsnou výhrou domácích.

01.min    domácí zahrávají roh, nikým nehlídaný hráč hlavičkuje, míč trefuje tyč a domácí pohodlně doráží do prázdné 1:0

05.min    domácí zatahují míč po levé straně, přichází centr do vápna, střela trefuje Paara

11.min    Němec vyváží míč z vlastní půlky, dává do ulice na Pánika, hosté jdou do přečíslení, míč dostává Seryn, ale tomu se nepodaří zakončit

13.min    hosté vhazují, míč má Seryn, zkouší střelu z dálky, ale těsně přestřeluje

19.min    Satler je faulován na hranici velkého vápna, k mýči se staví Němec, pěkně trefuje šibenici, ale domácí hráč na poslední chvíli vyhlavičkuje jasný gól

22.min    Pospíšil s Cápalem podskakují míč, domácí jdou do zakončení, Paar střelu vyráží

25.min    Prosecký před vápnem dělá kličku domácímu obránci, střílí, ale míč jde těsně nad bránu

27.min    Němec přihrává Pánikovi, ten centruje na zadní tyč, Suchý netrefuje prázdnou bránu

36.min    Sekanina špatně odkopává, domácí hráč z vápna střílí do tyče

38.min    hosté zahrávají rohový kop, odražený míč se dostává k Sekaninovi, který posílá tvrdou střelu vnějším nártem, míč se stáčí od brány

40.min    Seryn ztrácí na půlce míč, domácí hráč se protahuje mezi Sekaninou a Cápalem, střílí na zadní tyč, míč jde těsně vedle

58.min    Suchý zahrává trestný kop z pravé strany, přízemní centr domácí odkopávají, domácí hráč si píchne míč kolem Cápala, dva domácí hráči postupují na Paara a pohodlně skórují 2:0

60.min    Pánik dostává pěknou přihrávku do vápna, natlačí se před obránce, ten ho na hranici velkého vápna sráží zezadu, rozhodčí ukazuje pouze ŽK, k trestnému kopu se staví Němec, technická střela končí na tyči

82.min    Seryn vybojuje míč pro Pánika, ten je vápně, střílí na zadní tyč, míč jde do tyče a odráží se domácímu gólmanovi do ruk

84.min    rychlý protiútok domácích, střelu z vápna Paar vyráží na roh

90.min    domácí faulují před vápnem, Satler rychle rozehrává na Seryna, ten trefuje krásnou střelou přesně šibenici 2:1