22. kolo

Mladějov - Horní Újezd 0:2 (0:1)

sestava Mladějov: Paar, Prusák, Cápal, Suchý, Satler, Tisovský, Sekanina, Seryn, Pánik, Paulus, Němec (Čermák, Pospíšil)

sestava Horní Újezd: Škeřík, Beneš Jan, Faltys, Fógl, Prokop Radek, Kmošek, Prokop Patrik, Kusý Martin, Kusý Marek, Pechanec, Láznický (Beneš Zdeněk, Žďára, Lněnička)

branky: Kusý Marek, Žďára; rozhodčí: Pokorný, Šourek; ŽK: Prusák, Suchý, Seryn - Prokop Radek, Kusý Martin, Žďára, ČK: Čermák - Žďára

03.min    hosté zahrávají rohový kop, nikým nehlídaný Kusý Marek pohodlně dává hlavou na 0:1

04.-09.min    série rohů domácích, Paulus dvakrát hlavičkuje v dobré pozici vedle

10.min    domácí posílají míč míč za obranu, Němec jde sám na gólmana, ale ten jeho střelu vyráží nad břevno

17.min    Němec zahrává rohový kop, atakovaný Seryn v dobré pozici hlavičkuje vedle

27.min    Němec přechází na půlce dva protihráče, posílá krásný míč do ulice na Satlera, ten svůj samostatný únik zakončuje střelou do gólmana

31.min    hosté pronikají ze strany do velkého vápna, střela z ostrého úhlu končí na první tyči

33.min    hosté posílají dlouhý míč za obranu, Paar vybíhá, útočník ho přehazuje, ale střela končí vedle

41.min    přečíslení hostujících hráčů, přichází ostrý centr, ale tvrdá střela z první míří nad bránu

55.min    hosté se dostávají k velkému vápnu, naráží si míč a střílí těsně vedle

68.min    hosté zahrávají z půlky trestný kop, na penaltě nikým nehlídaný hráč střílí, Paar reflexivně vyráží

76.min    Suchý posílá střelu z dálky, která těsně míjí bránu

78.min    hosté podnikají protiútok, který Žďára pohodlně do prázdné zakončuje 0:2