Linhartice - Mladějov 6:1 (4:0)

sestava Linhartice: Březka – Škrabal, Radimecký, Grepl, P. Kelo, Dvořák, Holub, Bednář, D. Andrlík, T. Kelo, Konečný (M. Andrlík, Koutník, Janeček)

sestava Mladějov: Paar – Prusák, Cápal, Suchý, Müller, Satler, Čermák, Prosecký, Seryn, Němec, Pánik (Slezák, Sekanina, Marek)

branky: Dvořák 4, Radimecký, T. Kelo - Suchý; rozhodčí: Ille; ŽK: 1-2

Hosté přijeli k utkání bez několika hráčů základní sestavy, což se projevilo na hře i na výsledku. Metra jasně ovládla již první poločas a prakticky rozhodla o osudu zápasu. Po změně stran se dohrávalo pod její taktovkou. Hvězdou duelu byl domácí Radek Dvořák, který se čtyřikrát střelecky prosadil.

05.min    hosté posílají dlouhý míč, Müller na něj hlavou nedosáhne, Dvořák si píchne míč kolem Cápala a prostřeluje Paara na první tyč 1:0

14.min    Čermák s Pánikem na půlce propadají, domácí zatahují míč po straně, centrují na zadní tyč, kde hlavičkuje domácí útočník, Prusák jeho hlavičku přizvedává přes Paara a domácí hráč bez problémů zvyšuje náskok na 2:0

21.min    Němec je faulován Andrlíkem, z následného trestného kopu Němec trefuje pouze zeď, hosté zahrávají rohový kop, míč se dostává k Müllerovi, který pouze trefuje domácího hráče

23.min    rychlý protiútok domácích, Dvořák se prosazuje přes Müllera i Prusáka a dělovkou zvyšuje na 3:0

30.min    hosté podnikají rychlý protiútok, Pánik zatahuje míč, centruje před bránu, kde Němec v tísni střílí nad

45.min    domácí posílají míč do vápna, kde ho ani Prusák ani Cápal nejsou schopni odkopnout a Dvořák pohodlně střílí bodlem svůj třetí gól 4:0

46.min    domácí posílají křižný míč, který přebírá útočník, jde sám na Paara a střílí na zadní tyč 5:0

53.min    pěkná narážečka Pánika na Seryna, jehož střelu domácí sráží skluzem

55.min    Cápal míjí míč, domácí hráč postupuje sám na Paara, ale přestřeluje bránu

69.min    Němec rozehrává roh na krátko na Müllera, ten centruje na Seryna, ale jeho hlavička končí nad bránou

77.min    Němec zahrává rohový kop, Březka vyráží pouze k Suchému, který střelou pod břevno snižuje na 5:1

78.min    roh domácích, odražený míč se dostává na velké vápno k nohám domácího hráče, který posílá pěknou střelu pod břevno, ale Paar pěkným zákrokem střelu zneškodňuje

83.min    Müller důrazně napadá domácího stopera, odebírá mu míč, jde sám na Březku, ale ten jeho střelu na zadní tyč vyráží

86.min    Paar dělá chybu, trefuje pouze Dvořáka na velkém vápně a ten takřka z nulového úhlu posílá míč přímo do brány 6:1