20. kolo

Mladějov - Litomyšl B 5:2 (4:0)

sestava Mladějov: Paar – Cápal, R. Němec, Müller, Čermák, Pánik, Satler, Pospíšil, Seryn, Paulus, P. Němec (Prusák, Prosecký, Suchý, Slezák)

sestava Litomyšl: Lněnička – Karal, Vejman, Hladík, V. Paclík, Bican, Beneš, Portlík, Kavan, Kačer

branky: Pánik 3, Seryn, Němec - Bican, Kačer; rozhodčí: Grulich; ŽK: 0-1; diváků: 50

Hosté přijeli v deseti lidech a prohrávali od 1. minuty. Do poločasu bylo za stavu 4:0 vlastně rozhodnuto. Tím pádem domácí polevili po přestávce v koncentraci a dovolili soupeři korekci výsledku. Poslední slovo si ale vzal Pánik, zkompletoval hattrick a pečetil tak výsledek.

01.min    Němec přihrává Satlerovi, ten zády k bráně patou přenechává rozběhnutému Serynovi, který jde sám a střílí gól 1:0

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/hornak-zavahal-na-male-hane-ani-pocetni-prevaha-mu-nepomohla-20150505.html17.min    Němec zkouší střelu z dálky, ale hostující gólman pohledným zákrokem vyráží na roh

21.min    hosté se dostávají ke střele z dálky, ale těsně míjí

26.min    hosté chybují, Pánik jde sám na gólmana, který jeho střelu vyráží, hosté míč odkopávají na půlku přesně na Pospíšila, který z první vrací křížem míč Pánikovi, ten přihrávkou nachází Němce ve velkém vápně, Němec se podívá, kde stojí gólman a chladnokrevně skóruje 2:0

28.min    Němec posílá Pánika do úniku, ten jde sám a střílí kolem nohou gólmana 3:0

37.min    hosté se dostávají do přečíslení, které naštěstí pro domácí špatně řeší a posílají slabou střelu daleko mimo bránu

43.min    Čermák dlouhým autem od rohového praporku nachází na zadní tyči Pánika, který nadvakrát střílí gól 4:0

45.min    pěkná akce domácích, Němec posílá hezkou nahrávku do prostoru na Čermáka, ten míč zatáhne, ale jeho centr na malé vápno uklízí hostující obrana do bezpečí

47.min    další povedená akce domácích, Pánik jde sám po straně, dává do vápna na Němce, který ovšem střelou z první míjí bránu

57.min    Němec opět posílá Čermáka přihrávkou do prostoru, ten dává střílený centr na malé vápno, hostující gólman na poslední chvíli odkopává

59.min    velká šance hostující týmu, střelu ovšem Paar výborným zákrokem vyráží

60.min    hosté zahrávají rohový kop, nikým nehlídaný hráč hlavičkuje z malého vápna 4:1

64.min    Cápal chybuje, na půlce nastřeluje hostujícího útočníka, který jde sám na Paara, šance se ovšem zalekne a z dálky přestřeluje bránu

66.min    Paulus postupuje sám na hostující gólmana, ale slabou střelou trefuje jen jeho náruč

70.min    Prosecký posílá míč do ulice na Pánika, který postupuje sám na gólmana a navyšuje vedení na 5:1

73.min    domácí vyrábí hrubku v obraně, hostující hráč jde sám na Paara a střílí gól 5:2

84.min    Němec se Slezákem postupují na jednoho hostujícího obránce, Němec posílá míč Slezákovi, který má před sebou pouze gólmana, ale jeho křižná střela bodlem končí těsně vedle

86.min    Müller posílá Němce do brejku, ten zkouší přelobovat hostující gólmana, ale jeho lob končí nad bránou

89.min    Pánik centruje do vápna na Němce, ten v dobré pozici hlavou netrefuje bránu