17. kolo

Mladějov - Bystré 2:5 (1:4)

sestava Mladějov: Paar, Prusák, Pospíšil, Suchý, Müller, Paulus, Čermák, Satler, Seryn, Němec Pavel, Šmehlík (Cápal, Tisovský, Němec Radim)

sestava Bystré: Lánský, Janoušek, Oravec, Vodička, Čípa, Vomočil, Misar, Němec, Jukl, Štaud, Mužík (Hanus, Petr, Jelínek, Putnar, Karlík)

branky: Müller, Tisovský - Mužík 2, Němec, Misar, Jukl; rozhodčí:Koukal; ŽK: Prusák, Cápal - 0; diváků: 120

Hosté na domácí vletěli a ti nevěděli, kam dřív skočit. Domácí inkasovali čtyřikrát v rozmezí 11. a 24. minuty a bylo prakticky po zápase. Poslední čtvrthodinka první půle přinesla zlepšení domácího mužstva, ale to dokázalo pouze snížit z pokutového kopu a nastřelit tyč.

Druhý poločas se hrála o něco vyrovnanější partie, ale hosté měli zápas pod kontrolou. Zcela zasloužené vítězství hostujícího týmu, který předčil domácí ve všech aspektech hry.

07.min    Paulus špatně odkopává, míč míří do vápna na hřáče hostí, který přestřeluje

11.min    hosté postupují po levé straně, klička a střela k tyči 0:1

14.min    hostující hráč sám na velkém vápně zpracovává míč a střílí z voleje pod břevno 0:2

17.min    hosté vyšachovali domácí obranu narážečkou, hostující hráč jde sám na Paara a střílí k tyči 0:3

24.min    hostující hráč jde opět sám na Paara a střílí gól 0:4

25.min    Satler střílí z dálky, ale trefuje pouze tyč

40.min    Seryn sklepává na Němce, který pálí k tyči, ale hostující gólman vyráží

41.min    domácí kapitán Němec je faulován ve velkém vapně, nařízený pokutový kop proměňuje Müller 1:4

50.min    střídající Cápal fauluje před velkým vápnem. Hostující hráč trefuje z trestného kopu břevno

65.min    hostující hráči přečíslili domácí obranu a pohodlně doráží míč do brány 1:5

71.min    Čermák vhazuje dlouhý aut na střídajícího Tisovského, který ve velkém vápně z otočky střílí gól 2:5

87.min    hostující hráč opět postupuje sám na Paara, ten však jeho střelu chytá

88.min    domácí posílají dlouhý míč za obranu, Seryn střílí ale gólman vyráží mimo bránu