12. kolo

Mladějov - Dolní Újezd B 3:2 (1:1)

sestava Mladějov: Paar, Pospíšil, Pánik, Müller, Paulus, Slezák, Čermák, Satler, Prosecký, Němec, Šmehlík (Seryn, Sekanina)

sestava Dolní Újezd B: Heinisch, Vaňous, Doležal, Klejch, Svoboda, Doseděl, Kuta, Bartoníček, Kabrhel, Klička, Jireček (Pravec, Flídr)

branky: Šmehlík 3 - Klička, Bartoníček; rozhodčí: Hejl; ŽK: Čermák - Doležal, Kabrhel; diváků: 50

Domácí vstoupili do utkání lépe a byli lepším mužstvem. Bohužel opět došlo na proměňování šancí. Gól vstřelil pouze Šmehlík, ostatní šance zůstaly nevyužity. Když se hostům podařilo vstřelit gól, šlo se do šaten za stavu 1:1. Domácí měli v první půli více ze hry, ale i přesto, že za hosty nastoupil do brány hráč z pole, nedokázali vstřelit více gólů.

Druhou půli zahájili hosté již s gólmanem v bráně. Obraz hry se změnil, domácím se přestalo dařit v kombinaci a hosté se dostali do tempa. Ze své aktivity vytěžili vedoucí gól. Domácí se ovšem nevzdali a dvakrát udeřili Šmehlíkem. Hostů bylo s přibývajícím časem plné hřiště, měli několik šancí, které nevyužili. Domácí si tak po bojovném výkonu připsali teprve třetí výhru v sezóně.

04.min    Prosecký jde sám na hostujícího gólmana, na úrovni pokutové kopu ho snaží přhodit, ale gólman chytá nepovedený lob do náruče

09.min    Satler zatahuje míč, dá ho do ulice na Proseckého, který však těsně míjí hostující bránu

10.min    hostující hráč zaseková míč na velkém vápně a střílí, Paar však střelu vyráží

13.min    Šmehlík vybojoval míč, prohodil si dva hostující obránce, ale střílí přímo do gólmana. Míč se naštěstí odráží zpět ke Šmehlíkovi, který již neváhá 1:0

16.min    Prosecký se řítí z levé strany opět sám na gólmana, ale jeho střela míří přímo do gólmana

29.min    hosté podnikají rychlý protiútok, centrovaný míč z levé strany nachází nikým nekrytého hostující hráče a ten s přehledem srovnává na 1:1

31.min    Šmehlík proniká po pravé straně, zasekává a dává pod sebe na Němce, který ovšem přestřeluje hostující bránu

33.min    Šmehlík ve velké šanci trefuje pouze hostujícího gólmana

50.min    hostující hráč prošel přes tři obránce a prostřeluje Paara 1:2

59.min    Prosecký odstupuje a nahrazuje ho Seryn, který hned prvním dotekem posílá do brejku Šmehlíka, který nekompromisně srovnává na 2:2

68.min    Němec nachází Seryna na malém vápně, ten však střílí vedle

71.min    Němec zahrává střílený roh na který si nabíhá Šmehlík a hlavou střílí gól 3:2