10. kolo

Mladějov - Opatovec 2:0 (0:0)

sestava Mladějov: Paar, Pospíšil, Pánik, Suchý, Slezák, Čermák, Satler, Seryn, Šmehlík, Prosecký, Paulus (Prusák, Sekanina)

sestava Opatovec: Lampárek, Horský, Bureš, Merkuda, Štěpánek, Košín, Telecký Josef, Drábík, Roshan, Telecký Tomáš, Mašek (Sivák Michal, Sivák David, Kudláček)

branky: Prosecký, Šmehlík; rozhodčí: Ille, ŽK: Satler - Horský, Bureš, Drábík, Sivák David; ČK: 0 - Roshan; diváků: 70

Od začátku zápasu byl k vidění pohledný fotbal s mírnou převahou domácích. Ti ze svých šancí ale gól nevytěžili. Hosté zahrozili po půl hodině hry dvakrát v rozmezí 3 minut. Z vyložené šance nastřelili pouze břevno a hlavičku z bezprostřední blízkosti kryl Paar. Do kabin se šlo tedy za bezgólového stavu.

I ve druhém poločase měli domácí navrch. Skórovat se jim podařilo Šmehlíkem. Ten svedl souboj na polovině hřiště s hostujícím stoperem a proměnil sólový únik. Hosté byli s přibývajícím časem nervózní. Naopak domácím se podařilo zvýšit na 2:0. Prosecký dokázal přízemní centrovaný míč ze strany dostat za záda hostující gólmana. Závěr zápasu hosté dohrávali v deseti, kdy se po zbytečném faulu na půlce nechal vyloučit Roshan. Domácí si výhru zasloužili, byli lepším mužstvem.

16.min    dlouhý míč za obranu na Šmehlíka, který jde sám na gólmana, střílí na zadní tyč, ale těsně míjí bránu

24.min    Pospíšil vhazuje na Šmehlíka, který proniká po pravé straně, posílá střílený centr do vápna na Proseckého, který těsně míjí hostující bránu

30.min    hosté zahrávají rohový kop, Paar brilantně vyráží hlavičku nad břevno

31.min    Pánik vyváží míč, nachází Šmehlíka, který je na hranici velkého vápna faulován. Z následného trestného kopu Pánik nic nevytěžil

34.min    hosté zahrávají trestný kop, Paar vyráží střelu, míč se dostává zpět k hostujícímu hráči, který ho napálí do břevna

45.min    Suchý zahrává trestný kop na vzdálenější tyč, kde je zcela osamocený Čermák, který hlavou posílá míč vedle

51.min    Seryn posílá míč na Šmehlíka do ulice, ten vyhrává souboj s obráncem, jde sám a střílí gól 1:0

58.min    Satler posílá míč na Seryna, který nachází na penaltě Šmehlíka, který je sám, ale střelu posílá pouze do tyče

68.min    Šmehlík si přehazuje hostujícího obránce, jde sám na gólmana, ale prováhá vhodný okamžik k zakončení a míč mu ukopává obránce

85.min    Satler zatáhne míč po pravé straně, posílá strílený míč do malého vápna, kam si skvěle nabíhá Prosecký a špičkou posílá míč do sítě 2:0