1. kolo

Mladějov - Hradec nad Svitavou 1:2 (0:0)

sestava Mladějov: Paar, Němec Radim, Kudyn, Suchý, Prusák, Pánik, Satler, Čermák, Šmehlík, Tisovský, Němec Pavel (Čabák, Marek)

sestava Hradec: Hejl, Lelek, Müller, Holík, Marek, Smolej, Bubela, Růžička, Procházka, Rada, Lopaur (Zedník, Prokop, Veselý, Bartošek)

branky: Suchý - Rada 2; rozhodčí: Šenkýř; ŽK: Suchý, Prusák, Čermák - Marek, Lopaur; diváků: 80

První zápas sezóny zastihl domácí v ne moc oslnivé formě. První poločas se hrál neurovnaný fotbal s více šancemi hostí. Domácí měli lepší vstup do druhé půle a ujali se vedení po pohledné akci, kterou zakončil Suchý. Hosté však záhy srovnali Radou. Pár minut poté trefil Pánik z přímého kopu pouze tyč. Pravidlo nedáš dostaneš se tentokrát uplatnilo. Domácí obrana vyrobila velkou hrubku a Rada svým druhým gólem poslal hosty do vedení. Domácí se ke konci zápasu snažili o vyrovnání, přeskupili svoje řady, ale tížený efekt to nepřineslo.

21.min    Pánik rozehrává trestný kop na Němce, ten dává míč Suchému, ale s jeho slabou střelou neměl hostující gólman problém

22.min    Šmehlík nahrává do slibné pozice Satlerovi, ten však slabší levou nohou míjí bránu

24.min    Čermák hlavičkuje zpět na vlastní polovinu, míč se dostává k hostujícímu útočníkovi, ten dává pod sebe na vápno, ale střelu hostujícího útočníka vyráží Paar

34.min    hosté se dostávají do přečíslení po pravé straně, míč míří na velké vápno, střelu k tyči vyráží Paar

48.min    hosté ve slibné pozici na velkém vápně posílají míč těsně vedle

49.min    Šmehlík postupuje s míčem, přihrává Němcovi, ten vysílá do ulice Suchého, který střílí gól 1:0

52.min    Šmehlík proniká přes dva hráče, je faulován. Rozehrání přímého kopu se ujímá Pánik, který s pomocí teče posílá míč do tyčky

53.min    hosté rozehrávají přímý kop, míč se z vápna dostává znovu na jejich kopačky, hostující útočník dělá kličku Pánikovi a střílí pod břevno 1:1