8. kolo

Mladějov - Linhartice 1:3 (1:1)

sestava Mladějov: Tisovský, Prusák, Prosecký, Suchý, Müller, Pospíšil, Čermák, Satler, Slezák, Šmehlík, Pánik (Sekanina, Čabák, Seryn)

sestava Linhartice: Březka, Prucek, Radimecký, Kelo Petr, Grepl, Bednář, Holub, Kryštof, Andrlík, Kelo Tomáš, Konečný Patrik (Dvořák, Konečný Erik, Kyrcz)

branky: Šmehlík - T. Kelo 2, Kryštof; rozhodčí: Ropek; ŽK: Prusák, Müller, Pospíšil - Kryštof; diváků: 80

Domácí a jejich ohraná písnička zvaná vstup do utkání. Ve druhé minutě hlavičkoval nikým nekrytý hostující hráč a bylo to 0:1. Domácí měli první poločas mírnou převahu, ale vytěžili z ní pouze vyrovnání z kopačky Šmehlíka.

Ve druhém poločase se hrál průměrný fotbal. Hosté se ujali vedení z pokutového kopu a od té doby to byla v podání domácích křeč. Nedařila se jim kombinace, a když hosté navýšili na 1:3, bylo po zápase.

01.min    domácí vybojovali míč, Prusák posílá centr před bránu, Šmehlík hlavičkuje nad

02.min    hosté zahrávají roh, nikým neatakovaný hráč hlavičkuje 0:1

06.min    Šmehlík krásně proniká do malého vápna, ale nahrávkou nenachází spoluhráče

17.min    Pánik posílá kolmici na Šmehlíka, který jde sám na gólmana a srovnává střelou kolem jeho nohou 1:1

36.min    Šmehlík si bere míč a proniká do velkého vápna, na poslední chvíli mu obránce odkopává míč na roh

43.min    Pánik nachází přihrávkou Šmehlíka, který místo střely volí přihrávku na Satlera, který z malého vápna přestřeluje bránu hostí

52.min    domácí nezvládají rozehru přímého kopu na půlce, hosté získávají míč a jejich rychlý protiútok zastavuje Prusák ve vápně za cenu faulu, hosté jdou z penelty do vedení 1:2

58.min    Müller centruje míč do vápna, kde je sražen Suchý, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře, hosté podnikají rychlý protiútok, který zastavuje za cenu žluté karty Müller

61.min    hosté centrují od postranní čáry, míč je sražen a padá přímo k nohám hostujícího hráče, který nemá problém vsřelit gól 1:3

76.min    v šanci se ocitá domácí Prosecký, který po centru Prusáka hlavičkuje vedle