6. kolo

Mladějov - Třebařov 5:3 (3:2)

sestava Mladějov: Paar, Němec Radim, Kudyn, Suchý, Müller, Prusák, Slezák, Satler, Prosecký, Šmehlík, Pánik (Čermák, Paulus, Pospíšil, Čabák, Tisovský)

sestava Třebařov: Strnad, Morávek, Onderka, Kytlica, Werner, Hlubinka, Novotný, Prokop, Thiel, Langr, Maleňák David (Vystrčil, Maleňák Michal)

branky: Prosecký 2, Pánik, Slezák, Šmehlík - Maleňák 2, Prokop; rozhodčí: Šenkýř; ŽK: 0 - Thiel, Langr; diváků: 80

Domácím OPĚT nevyšel úvod zápasu. Zahodili šanci a krátce nato dostali gól. V 15. minutě předvedli domácí pěknou kombinační akci, na jejímž konci byl Pánik a bylo srovnáno. V 31. minutě Pánik protáhl míč na Šmehlíka, který našel na vápně Proseckého a ten poslal míč na zadní tyč 2:1. Bohužel za pár minut ztratil míč na půlce Slezák a hosté z rychlého protiútoku srovnávají Maleňákem. Krátce před poločasem rozehrál Suchý přímý kop, nikým nekrytý Paulus hlavičkuje do tyče a Slezák doráží 3:2.

Hosté srovnali v 61. minutě po sérii chyb domácích hráčů. V 70. minutě hostující hráč netakticky přiznal roh, když jeho spoluhráči byli již z vápna a domácí čekali u rohového praporku. Přišlo rychlé rozehrání na Šmehlíka, který poslal domácí do vedení. Pojistka přišla o 7 minut později. Šmehlík křižným balonem vyslal Paulusa, který přihrávkou pod sebe našel Satlera a ten poslal míč před bránu, kde se podruhé v zápase prosadil důrazný Prosecký. Domácí si 3 body zasloužili, bojovali a byli lepším mužstvem. Avšak hromada nepřesností, chyb a spousta nevyužitých šancí by je v dalších zápasech mohla mrzet.

04.min    Pánik dostává míč do ulice, jde sám, ale křižující obránce hostí mu míč ukopává

05.min    hosté nakopávají dlouhý míč do vápna, kde hlavičkuje nikým nehlídaný záložník 0:1

12.min    zraněného Radima Němce nahrazuje Paulus ( později se ukázalo, že R. Němec musí na operaci kolene)

15.min    Šmehlík zatahuje míč, přihrává Slezákovi, který okamžitě prodlužuje na Pánika, který střelou na zadní tyč nedává šanci hostujícímu gólmanovi 1:1

31.min    domácí rychle vhazují, Pánik přihrává Šmehlíkovi, ten křižnou nahrávkou nachází Proseckého, který posílá střelou domácí do vedení 2:1

34.min    Slezák ztrácí na půlce míč, hosté jdou do rychlého brejku, útočník dělá kličku Kudynovi, Prusákovi i Müllerovi, jde sám na Paara a srovnává na 2:2

41.min    u postranní čáry je faulován Pánik, Suchý rozehrává trestný kop na zadní tyč na Pauluse, který hlavičkuje do tyče, ale Slezák doráží míč do brány 3:2

61.min    Satler ztrácí na půlce míč, hosté posílají dlouhý nákop do vápna, kde Paar neodhadne let míče a hosté do prázdné brány srovnávají na 3:3

64.min    Šmehlík si nabíhá do ulice, jde sám na hostujícího gólmana, ale trefuje pouze jeho nohy

66.min    domácí protlačí míč do vápna, kde Šmehlík přestřeluje bránu

68.min    po krásné kolmici jde sám na hostujícího gólmana Satler, ale křižnou střelou míjí bránu

70.min    hostující hráč trochu netakticky přiznává roh (skoro všichni jeho spoluhráči čekají odkop od brány), domácí rychle rozehrávají na Šmehlíka, který posílá domácí do vedení 4:3

75.min    Pánik nachází nabíhajícího Šmehlíka, který jde opět sám na gólmana a opět ho střelou trefuje

77.min    Šmehlík posílá křižný balón na Paluse, ten nachází přihrávkou pod sebe Satlera, který předává míč Proseckému a ten se střelou prosazuje 5:3