Mladějov - Jaroměřice 1:8 (1:3)

sestava Mladějov: Paar, Němec Radim, Kudyn, Suchý, Müller, Pánik, Satler, Marek, Slezák, Prusák, Němec Pavel (Čermák)

sestava Jaroměřice: Procházka, Valenta, Mackerle, Vacula, Jakab, Peňáz, Švec, Hrbata, Knoll, Valášek, Batelka

branky: Kudyn - Švec 4, Knoll 3, Valášek; rozhodčí: Havránek; ŽK: 0 - Knoll

Domácí nastoupili s odhodláním konečně po dvou nezdarech uspět. Ale všechno bylo špatně. V prvním poločasu měli sice několik slibných šancí, ale využili pouze jednu a dvakrát trefili tyč. Za to hosté trestali nedůraz a chyby v obraně. Do poločasu dali 3 góly a to ještě několik sólových úniků neproměnili.

Druhý poločas nepřinesl žádnou změnu. Domácí se snažili hrát, ale jejich snaha končila daleko od brány hostí. Hosté bez problémů navyšovali skóre z úniků. Domácí navíc od 70. minuty hráli v deseti, když odstoupil zraněný Suchý, který musel již zraněný nastoupit do základní sestavy.

10.min    Slezák se dostává k míčí, jde sám na hostujícího gólmana, ale střílí vedle

13.min    Suchý trefuje spojnici tyčky a břevna

14.min    protiútok hostí, Knoll jde sám na Paara, ale ten mu míč chytá

14.min    Suchý ve slibné šanci špatně trefuje míč

16.min    domácí vytváří hrubku, tři skáčou do míče, hostující hráč postupuje sám na Paara a z dálky střílí na zadní tyč 0:1

17.min    závar ve vápně hostí, Slezák se dostává k míči, ale z otočky střílí vedle

23.min    hosté posílají dlouhým nákopem Švece do brejku, Paar vybíhá, ale Švec posílá míč kolem jeho nohou do brány 0:2

25.min    Suchý trefuje z přímého kopu tyč

26.min    Suchý posílá míč hlavou zpět do vápna na Kudyna, ten si obhazuje obránce a střílí gól 1:2

27.min    hosté jdou zase sami na Paara, ale střílí vedle

31.min    pohledná akce domácích, Suchý přihrává Satlerovi, ten pouští míč na Müllera, který se dostává do vápna, ale střílí vedle

32.min    hostující Knoll nepřihrává úplně volnému spoluhráči, volí raději střelu mimo bránu

34.min    hosté navyšují náskok, střílí gól po závaru v malém vápně 1:3

35.min    domácí rozehrávají rohový kop, Kudyn nikým neatakovaný ve vyložené šanci netrefuje hlavou míč

39.min    hostující Švec jde opět sám na Paara, ale střílí pouze do něj

44.min    hosté jdou opět sami na domácího gólmana, ale střílí vedle

46.min    Čermák se řítí sám na hostujícího gólmana, ale střílí pouze do něj

47.min    Slezák ve vápně střílí a trefuje tyčku

53.min    pohledná akce domácích na jeden dotek Satler - Němec - Satler - Slezák končí střelou mimo

57.min    hostující Švec jde opět sám na Paara, ale střílí vedle

64.min    Suchý chybuje, dává míč hlavou za sebe, ale Švec jeho úmysl čte a jde sám na gólmana a šanci proměňuje 1:4

65.min    hostům se podařilo vyšachovat domácí obranu, hostující hráč nemá problém navýšit skóre 1:5

71.min    1:6

72.min    ze hry odstupuje Suchý a domácí dohrávají zápas v deseti

75.min    hosté jdou zase sami na Paara, ale střílí vedle

77.min    Knoll se z brejku nemýlí 1:7

81.min   hostující Švec postupuje do velkého vápna, Kudyn ho dobíhá a nedovolí mu v klidu zakončit, Švec střílí vedle